KONST / Litografier / Färglitografi 12746535
nr 1274 6535
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Komposition. Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 40x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 september 2019
kl 20:00:21
100 kr
150 kr