KONST / Litografier / Färglitografi 12746535

nr 1274 6535

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Komposition. Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 40x55 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 9 september 2019
kl 20:00:21